Vesna, naj ti bo, umikam članek o Mengšu!
Spoštovana Vesna Vuković, umikamo članek o vašem kreditu glede stanovanja v Mengšu. Danes smo na mediju Prava.si objavili članek z naslovom Smo razkrili novo…
Spoštovana Vesna Vuković, umikamo članek o vašem kreditu glede stanovanja v Mengšu.
Danes smo na mediju Prava.si objavili članek z naslovom Smo razkrili novo finančno akrobacijo Vesne Vukovič, medijske morilke v službi globoke države? Ocenite sami!.
Prvo je na avtorjev elektronski naslov prišla elektronska pošta z uradnega naslova spletnega medija Necenzurirano, kjer se je podpisala Vesna Vuković. Vsebina je sledeča:
Nekaj minut kasneje je zahtevo za umik našega članka poslal še odgovorni urednik spletnega medija Necenzurirano Primož Cirman. Vsebina elektronskega sporočila je sledeča:
To še ni bilo dovolj. Ob 13:09 je sledil burni in preteči telefonski klic same novinarke Necenzuriranega Vesne Vuković. V grozečem tonu mi je očitala, da delam za gospodarja, ki je mnogo bolj bogatejši od mene. Nadalje je rekla, da ona ni javna osebnost in se v njene zasebne zadeve ne smemo tikati. Očitala mi je, da nismo v razvidu medijev (smo v šestdeset dnevni fazi registracije, kjer moramo dopolniti še nekaj malenkosti in bomo za nekaj dni uradno delovali kot medij op.a.). Med drugim mi je povedala, da ji nisem poslal vprašanja. Poleg tega pa mi je povedala, da proti meni že teče nek kazenski postopek na sodišču v Ljubljani, a sam do sedaj z njihove strani še nisem dobil popolnoma nič tako, da o tem nimam pojma!
Še enkrat prilagamo naša vprašanja, ki sem jih poslal v sredo, 27.10.2021 ob 2:08.uri. To so bila vprašanja, na katere Vesna Vuković ni odgovorila. Vprašanja so bila sledeča:
To je to. Vesna, originalni članek je umaknjen. Želim vam velikov "uspehov" v blatenju aktualnih oblasti še naprej.
Luka Perš




![[Video] Šokantno: Tako je Nenad Radić v Kočevju nalašč zbil medveda!](https://s3.publishwall.si/imgsmedium_2/2021/10/23/resized_1634995071_3543424.jpg)